Preiļu novada telpu futbola čempionātā noskaidroti labākie un sadalītas medaļas

05.03.2007.

 


  3.martā noskaidrojās Preiļu novada 2007. gada čempioni un godalgoto vietu ieguvēji telpu futbolā. Uz tādu notikumu pavērsienu spēlē par 1. vietu reti kurš futbola līdzjutējs varēja cerēt, bet nu par visu pēc kārtas.
   Gripas slimības bacilis stipri paretināja Preiļu 1. pamatskolas spēlētāju rindas, kas liedza izrādīt līdzvērtīgu pretestību „Policijas” vīriem spēlē par 7-8. vietu. Ienācējam sporta zālē vērojot nākošo spēli, varētu likties, ka notiek spēle par 1. vietu nevis par 5.-6. vietu. Tāda spriedze valdīja „Gādība-2” un Stabulnieku komandu spēlē. Ar divām spēlēm bija par maz, lai noskaidrotu spēcīgāko – tam nepieciešams bija papildlaiks, kur fortūna labvēlīga bija daugavpiliešiem. Tikai spēles pirmajā pusē „Rajons” futbolisti bija līdzvērtīgi pretinieki viļāniešiem, otrajā spēles daļā agloniešu vārtos bumbas bira kā no pārpilnības raga. Pelnīti 3. vieta tika „Viļāni” puišiem, kur jaunības spars apvienojās ar vīru pieredzi un spēles izpratni. Un nu spēle par čempiona titulu – „Ovija” pret Preiļu VĢ. Pēc pirmās spēles trīs vārtu handikaps „Ovija„ futbolistiem, bet apstākļu sakritības dēļ paretinātas rindas. Spēles sākums aizritēja abpusēji korekti kā jau starp puišiem, kuri kopā trenējas un labi pazīst viens otru. Kaislības sāka virmot pēc PVĢ gūtajiem diviem vārtiem, kad parādījās cerība, ka visu vēl var vērst uz labu. Centība atalgojās – tika gūti trešie vārti un izlīdzināts rezultāts divu spēļu summā. Uz izšķirošajiem vārtiem ilgi nebija jāgaida. Negaidītā spēles pavērsiena un ģimnāzistu „nekaunības” apmulsušie „Ovijas” puiši tā arī neattapās, kad bumba ceturto reizi bija jāķeksē no saviem vārtiem.
     Pēc spēles neviltots uzvarētāju prieks par izdevušos revanšu, kas gūts īstajā laikā un vietā pār spēcīgu pretinieku. Nu labākie vārēja kārt kaklā medaļas! Tie ir – Jānis Pīzelis, Mārtiņš Zarāns, Nauris Ivanāns, Jānis Jaudzems, Ervīns Veigulis, Lauris Vilcāns, Kristaps Znotiņš, Ervīns Žikars, Mārtiņš Pīzelis, Andrejs Tarasenko, Juris Putnis. Par turnīra labāko vārtsargu tika atzīts Nauris Ivanāns (PVĢ), turnīra simboliskajā izlasē iekļuva Jānis Pīzelis (PVĢ), Rolands Putāns (Rajons),Vladislavs Breidaks (Ovija), Jevģēnijs Brovčenko (Viļāni). Turnīra rezultatīvākais spēlētājs – Aleksejs Agarelovs (Gādība-2).
   Par turnīra raito gaitu un organizatoriskajiem jautājumiem atbildīgais galvenais tiesnesis Imants Babris paveica daudz, lai turnīrs būtu interesants skatītājiem un visiem futbola cienītājiem. Kā uzvarētāju apbalvošanā atzīmēja Preiļu novada domes priekšsēdētājs Aldis Adamovičs, pateicoties Imanta Babra pūlēm, Preiļi sagaidīs sintētiskā seguma laukumu.

Leonīds Valdonis,
sporta metodiķis

Pēdējās izmaiņas: 05.03.2007.