Kā atbrīvoties no būvgružiem un cita veida atkritumiem

26.02.2007.


 SIA „Preiļu Saimnieks” ir uzsācis darbu pie speciāla laukuma izveides, kur iedzīvotājiem būs iespēja izbērt būvgružus. Kamēr laukums ir tapšanas stadijā, zvaniet pa tālruni 5307086 vai 29420721.
 SIA „Preiļu Saimnieks” bez maksas turpina savākt neizkomplektētas nolietotās elektriskās un elektroniskās iekārtas. Tās Jūs varat atstāt darbdienās Preiļos, Mehanizatoru ielā 1, vai ceturtdienās pie zaļajiem konteineriem. Ja to svars pārsniedz 30 kg, zvaniet, piedāvāsim Jums bezmaksas transportu.
 Atgādinu – Preiļu atkritumu izgāztuve ir slēgta, tādēļ nešķirotie sadzīves atkritumi tiek vesti uz Daugavpils rajona Demenes atkritumu poligonu. Aicinu iedzīvotājus šķirot atkritumus, papīru, plastmasu un stiklu pagaidām metot dzeltenajos konteineros. Šādi samazināsim uz Demeni nogādājamo atkritumu daudzumu. Pavasarī tiks uzsākta 20 atkritumu šķirošanas punktu izveide. 
 Zvaniet pa augstāk minētajiem tālruņu numuriem un mēs piedāvāsim jums ērtāko veidu, kā atbrīvoties no dažāda veida atkritumiem pareizi un videi draudzīgi.

Vineta Igolniece,
SIA „Preiļu Saimnieks” atkritumu apsaimniekošanas daļas vadītāja

Pēdējās izmaiņas: 26.02.2007.