Futbols

12.02.2007.

Ar nepacietību līdzjutēji vienmēr gaida „play off”spēles, jo tajās spriedze ir pavisam cita, nekā priekšsacīkšu spēlēs. Situācija Preiļu novada čempionātā telpu futbolā pēc priekšsacīkšu spēlēm bija sekojoša:
„MEĻĶI”                           31 – 95      0
11. februārī notika pirmās ¼ fināla spēles. Pirmajā spēlē tikās Preiļu 1.pamatskolas un PVĢ komandas. Ja vēl pirmajā puslaikā „mazie” noturēja ģimnāzistu spiedienu, tad otrajā puslaikā viss nostājās savās vietās – 7:2 par labu PVĢ. Otrajā spēlē Stabulnieku pašatdeve atdūrās pret „Ovijas” puišu meistarību un rezultāts bija 8:2 par labu otrajiem. Kaimiņu būšana turnīra tabulā atsaucās arī uz spēles rezultātu Rajona un Policijas komandu spēlē. Pirmās spēles galarezultāts 3:3 nedod priekšrocības nevienai no komandām pirms otrās spēles. Nenotika spēle Gādība-2 – Viļāni.
  Rezultatīvāko spēlētāju galvgalī atrodas Aleksejs Agarelovs (Gādība-2) – 23 vārti, tālāk seko Ervīns Veigulis (PVĢ) – 19, Vladislavs Breidaks („Ovija”) – 19, Pēteris Skutelis („Meļķi”) – 18, Rolands Putāns (Rajons) – 17, Aigars Caics (Ovija) – 17 vārti. Jau sestdien kļūs zināmas tās četras komandas, kuras turpinās cīņu par čempiona nosaukumu un medaļām. Turnīra vērotājus priecē sacensību galvenā tiesneša Imanta Babra profesionalitāte savā darba laukā.