Konkursa „Gada mentors 2006” laureāte no Preiļiem

12.02.2007.

 
   Jau otro gadu biedrība „Līdere„ izsludina konkursu „Gada mentors”.
  Konkursa mērķis ir izcelt profesionālus, zinošus un pieredzējušus Latvijas uzņēmējus un uzņēmējas, kuri darbojas kā mentori patstāvīgi vai koordinētas mentoringa programmas ietvaros un ar savu pieredzi, zināšanām un padomu palīdz citiem uzņēmējiem veidot un attīstīt savu uzņēmumu, kuri rada esošajos un potenciālajos uzņēmējos pārliecību, ka viņi/viņas var kļūt par sava uzņēmuma īpašniekiem, tā piepildot kādu no saviem sapņiem un vairojot savu un apkārtējo labklājību.
  Biedrībā „Preiļu NVO centrs” izveidotais uzņēmējdarbības resursu centrs seko līdzi konkursa aktivitātēm un jau otro gadu izvirza arī savu kandidātu konkursam.
Šajā gadā konkursam tika pieteikta IK „Klerona” īpašniece Ināra Vasiļevska. Ināras veikums ir plaši pārskatāms un jūtams ik dienu – radīta eleganta frizētava, kurā darba vietas  tiek nodrošinātas pašas apmācītām skolniecēm, un kuras, mācoties no savas skolotājas amata prasmēm, kļuvušas zinošas, prasmīgas un apmeklētāju iecienītas frizieres.
   Ne tikai frizētava ir Ināras nopelns. Viņa strādā Preiļu arodvidusskolā par skolotāju topošajiem frizieriem, tā audzinot arvien jaunus šī aroda meistarus. Ināra nebaidās savas zināšanas nodot daudzajiem skolēniem, viņa ir pārliecināta, ka labam speciālistam darba vienmēr pietiks, un konkurence ir attīstības virzītājs.
  Konkursā tika godinātas 9 laureātes, un nominēta viena galvenā balva „Gada mentors 2006”. Esam lepni, ka laureāšu vidū ir Preiļu uzņēmēja Ināra Vasiļevska.
Ināra pati atzīst, ka šādā pasākumā piedalās pirmo reizi mūžā un ka tāda veida pasākumi ļoti nepieciešami, lai uzņēmējs justos novērtēts un pagodināts. Pasākuma gaišā aura devusi viņai iedvesmu un spēku turpmākam darbam.

Ineta Liepniece,
Uzņēmējdarbības resursu centra vadītāja


Pēdējās izmaiņas: 12.02.2007.