Preiļu novada dome īsteno Interreg III A projektu par biznesa inkubatora izveidi

12.02.2007.


  Noslēgts līgums par ES finansējuma piešķiršanu projekta īstenošanai – biznesa inkubatora izveide jaunajiem uzņēmējiem „Jauno uzņēmēju aktivitātes un prasmju attīstīšana, izmantojot savstarpēju sadarbības tīklu un stratēģiju Latvijas, Baltkrievijas un Lietuvas pierobežas teritorijās” („YES” – projekts, Interreg III A). Projekta mērķis ir uzlabot sociāli ekonomisko stāvokli pašvaldību teritorijās, izmantojot pārrobežu sadarbības labo pieredzi un veidojot labvēlīgu vidi jaunajiem uzņēmējiem savas darbības veidošanai (projekta partneri Glubokoe rajona padome un Zarasai rajona pašvaldības administrācija).
  Projekta ietvaros katrs no projekta partneriem izveidos biznesa inkubatoru savā pašvaldībā, Preiļos biznesa inkubators atradīsies Preiļu valsts ģimnāzijas piebūves 3. stāvā (Kooperatīva iela 6). Preiļu novada dome ir noslēgusi līgumu ar SIA „Latspas” par telpu renovāciju, un jau aktīvi notiek būvdarbi. Paredzams, ka perspektīvā jaunajiem uzņēmējiem biznesa inkubators nodrošinās telpas, juridisko adresi, informāciju, ekspertu konsultācijas, grāmatvedības un juridiskos pakalpojumus, komunikāciju un sakaru iespējas.
  Projekta budžets kopā sastāda 400 000 EUR. Projektu līdzfinansē ERAF un Tacis (atbalsta fonds Baltkrievijas partnerim Glukokojes rajona padomei).


Projekta koordinators
Zigmārs Erts
zigmars.erts@preili.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 12.02.2007.