SIA „Zolva” veikals „Preilis” pārceļas uz jaunām telpām

25.01.2007.


  22.janvārī Preiļos, Rēzeknes ielā 13, pircējiem durvis vēra akciju sabiedrības „Preiļu siers” meitas uzņēmuma SIA „Zolva” jaunais veikals „Preilis”. Veikals ir pārcēlies no ēkas Rēzeknes ielā 15 uz plašām telpām, kur preiliešiem un pilsētas viesiem būs ērtāk iepirkties. Te ir liela tirdzniecības zāle, līdz ar to labāk pārskatāma izvietotā produkcija, lielāka tās daudzveidība Veikalā strādā astoņi darbinieki, no kuriem seši jau bija nodarbināti iepriekš, bet divas darba vietas ir radītas no jauna.
  SIA „Zolva” rīkotājdirektore Anna Šņepste pastāstīja, ka jaunā veikala apgrozījums paredzams 35 000 latu agrāko 28 000 vietā.
  30% no pārtikas preču sortimenta veikalā sastāda a/s „Preiļu siers”, a/s „Latgales piens” un a/s „Krāslavas piens” produkcija. Salīdzinot ar pārējiem pārtikas preču veikaliem, „Preilī” piena produktiem ir viszemākās cenas. Viens litrs piena te maksā 27 santīmus, bet siera „Čedars” kilogramu var nopirkt par 2,60 latiem.
  Veikala celtniecības darbus veica SIA „Būvtrans” (Daugavpils). Būvdarbus 130 000 latu apmērā finansēja SIA „Zolva”. Preiļos uzņēmumam ir atvērti 3 veikali, 2 veikali darbojas Līvānos, daudzas tirdzniecības vietas ir atvērtas vairākās Latgales pilsētās. Iepriekšējā veikala telpās līdz šī gada jūnijam plānots atvērt banketu zāli.
  A/s „Preiļu siers” un meitas uzņēmumu produkcija veiksmīgi tiek pārdota ne tikai Latvijā –Rīgā, Aizkrauklē, Ogrē, Jēkabpilī, Salaspilī, daudzās Latgales pilsētās, bet arī ārpus Latvijas – Eiropas valstīs, Tunisijā, Sauda Arābijā un Marokā. 

Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste


Fotogalerija

Pēdējās izmaiņas: 25.01.2007.