Jauna grāmatvedības uzskaites datorprogramma lauksaimniekiem

22.01.2007.


   „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” no 2006. gada novembra pārdošanā piedāvā savu izstrādāto grāmatvedības uzskaites datorprogrammu „Grāmatvedība I”(GI). Programmas iespējas ir plašas, jo nodrošina gan vienkāršas, gan divkāršas grāmatvedības reģistru un atskaišu sagatavošanu. Programma paredzēta plaša profila uzņēmumiem (zemnieku saimniecībām).
  Tā kā daļa lauksaimnieku ir iedzīvotāju nodokļa maksātāji un kārto vienkāršo grāmatvedību, tiem nav nepieciešams viss atskaišu spektrs, ko piedāvā GI. Ņemot vērā mazo un vidējo lauksaimnieku vēlmes, LLKC ir sagatavojis pārdošanai jaunu versiju – saīsināto GI Mini”, kas ietver tikai vienkāršas grāmatvedības reģistrus un atskaites. Šo programmu LLKC piedāvā iegādāties par 200 Ls (t.sk. PVN).
  Lai iepazītos ar piedāvātajām programmām, 22. februārī plkst. 11.00 Daugavpils LKB (Sēlijas ielā 25 Daugavpils) notiks iepazīšanas seminārs.
  Plašāka informācija par datorprogrammu GI pieejama mājas lapā www.llkc.lv vai pa tālruņiem: LLKC – 3050220, SIA „Batsoft „ –7817185.

Pēdējās izmaiņas: 22.01.2007.