Preiliete Alīna Isajeva gūst uzvaru Latvijas jaunatnes meistarsacīkstēs galda tenisā

20.01.2007.


  13. un 14. janvārī Rīgā norisinājās Latvijas jaunatnes meistarsacīkstes C grupā (1994. gadā dzimušie un jaunāki). Sacensībās piedalījās 24 meitenes un 35 zēni. No Preiļiem uz Rīgu devās 4 sportisti: 2 zēni – Emīls Lutinskis un Juris Ribinickis, un 2 meitenes – Alīna Isajeva un Viktorija Zabalujeva
  Pirmajā dienā notika atlases sacensības, pēc kurām 8 dalībnieki, sadaloties apakšgrupās, turpināja spēles finālposmā. Juris Ribinickis savā apakšgrupā ieguva 8. vietu, Emīls Lutinskis spēlē par 1. vietu zaudēja Markam Pitkevicam (Kuldīga).
  Viktorija Zabalujevai nācās apakšgrupā palikt 2. vietā, palaižot priekšā Zani Frīdenbergu, bet Alīna Isajeva savā apakšgrupā ieguva 1. vietu. Abas preilietes pusfinālā spēlēja savā starpā, un Alīna guva uzvaru.
  Par 1. un 2. vietu starp abām apakšgrupām cīnījās Alīna Isajeva un Zane Frīdenberga. Alīna pirmo reizi tāda mēroga sacensībās guva uzvaru. Apsveicam!
  Viktorija Zabalujeva ar Dārtu Ozoliņu (Iecava) spēlēja par 3. un 4. vietu, ar rezultātu 3:1 Viktorija ieguva 3. vietu.
  Dubultspēlēs meitenēm 1. vieta – Alīnai Isajevai un Viktorijai Zabalujevai, dubultspēlēs zēniem 1. vietu ieguva Emīls Lutinskis un Arturs Jurševskis (Cēsis), jauktajās dubultspēlēs uz goda pjedestāla kāpa Emīls Lutinskis un Viktorija Zabalujeva, bet 3. vietu ieguva Alīna Isajeva un Arturs Jurševskis.
  No 2. līdz 8. februārim Čehijā notiks kārtējā Eiropas galda tenisa federācijas projekta „Eurokids” pasākumi, kuru norisē piedalīsies galda tenisisti no 26 valstīm. No katras valsts brauks viena meitene, viens zēns un treneris. Latviju pārstāvēs Viktorija Zabalujeva (Preiļi), Emīls Lutinskis (Preiļi) un trenere Laura Krūmiņa (Cēsis).

Maija Paegle,
sabiedrisko attiecību speciāliste

Pēdējās izmaiņas: 20.01.2007.