Noslēgušās Preiļu novada Invalīdu biedrības galda sporta spēles

16.11.2006.


  10.novembrī Preiļu novada domes Sociālā dienesta telpās notika Preiļu novada Invalīdu biedrības galda sporta spēles šahā, dambretē, novusā un šautriņu mešanā.
  Dambretē septiņi dalībnieki, tiekoties katrs ar katru, noskaidroja veiksmīgāko spēlētāju. Sīvā cīņā pārāka par konkurentiem izrādījās Regīna Verze. Tikpat punktu, bet savstarpējā cīņā viņai piekāpās un 2.vietu izcīnīja Vilhelmīne Petrova. Džentlmeniski trešajā pozīcijā palika Jānis Leitāns.
  Novusā, izcīnot visas uzvaras pār saviem konkurentiem, meistarīgākais izrādījās Staņislavs Rutkovskis, arī otrās un trešās vietas ieguvēji Jānis Leitāns un Vadims Maksimovs šajā sporta veidā dāmām neatstāja nekādas cerības.
  Agrāk tik populārajā šahā neviens nespēja apdraudēt Stanislava Rutkovska pozīcijas uz līdera godu. Pie otrā „sudraba” tika Vilhelmīne Petrova, aiz sevis atstājot Vadimu Maksimovu.
  Ar šautriņu mešanu daudziem dalībniekiem iznāca pirmā tikšanās, kas neizslēdza sīvas cīņas iespējas starp septiņiem konkurentiem. Precīzākais arī šeit izrādījās Staņislavs, savācot 60 punktus. Tikai četrus punktus piekāpās Vadims Maksimovs, bet trešajā pozīcijā ar 48 punktiem – Tatjana Jakovļeva.
  Sacensību godalgoto vietu ieguvēji saņēma Preiļu novada diplomus un Hipotēku bankas sarūpētās balvas. Pie kafijas tases spēļu dalībnieki kavējās atmiņās un kala plānus turpmākajām sporta aktivitātēm.

Leonīds Valdonis,
sporta metodiķis, sacensību tiesnesis


Fotogalerija

Pēdējās izmaiņas: 16.11.2006.