Sākušās INTERREG projekta spēles Pierobežas basketbola līgā

01.11.2006.


  Eiropas Savienības Kopienas iniciatīvas INTERREG projekta ietvaros sākušās spēles Pierobežas basketbola līgā.
  Latvijas – Lietuvas Pierobežas zonas basketbola čempionāts notiks deviņās kārtās ar finālu 24. un 25.martā Daugavpilī. I kārtas spēles notika Špoģos, kur katra komanda aizvadīja pa vienai spēlei.
  Čempionātā piedalās Utenas, Zarasu, Visaginas, Rokišķu komandas no Lietuvas un Rēzeknes, Līvānu, Krāslavas, Preiļu un Daugavpils rajonu komandas no Latvijas.
  Preiļu basketbolisti savu pirmo spēli aizvadīja, tiekoties ar spēcīgo Rokišķu komandu. Spraigā cīņā šoreiz nācās atzīt kaimiņvalsts basketbolistu pārākumu ar rezultātu 59: 90. Rezultatīvākie spēlētāji mūsu komandā bija Aigars Indrikovs un Ainārs Turčinskis, vēl komandā spēlēja Jānis Zukulis, Jānis Greidāns, Jānis Cišs, Ilmārs Madelāns, Nauris Lazda, Raivis Bilzēns un Edgars Upenieks. Spēlētāji gribētu just savu līdzjutēju atbalstu izbraukuma spēlēs vismaz tuvākajās pilsētās – 26. novembrī Rēzeknē un 14. janvārī Līvānos.
  Pēdējā – IX kārta notiks Preiļos 11. martā. Sīkāka informācija interesentiem par pārējo spēļu rezultātiem www.ballborderbasket.net .

Leonīds Valdonis,
Preiļu novada domes sporta metodiķis

Pēdējās izmaiņas: 01.11.2006.