PREIĻU NOVADA 2006. GADA VOLEJBOLA ČEMPIONĀTS. Spēļu kalendārs

01.11.2006.

PREIĻU  NOVADA 2006. GADA VOLEJBOLA ČEMPIONĀTS


Spēļu kalendārs


28.10     15.00     Stabulnieki – Riebiņi
              16.00     Unibanka – Preiļu VĢ
              17.00     A/S „Preiļu siers” – Hipotēku banka
             
29.10     15.00     Daugavpils – Preiļu 1.p-sk.      siev.
              16.00     Daugavpils – Policija               siev.
              17.00     Līvāni – Preiļu VĢ                   siev.
              18.00     Hipotēku banka – Z-Light


04.11     15.00     Preiļu 1.p-sk. – Preiļu VĢ        siev.
              16.00     Rušona – Stabulnieki
              17.00     Riebiņi – Unibanka
              18.00     Z-Light – Preiļu VĢ


05.11     16.00     Rušona – Z-Light
              17.00     A/S „Preiļu siers” – Riebiņi


11.11     15.00     Preiļu 1.p-sk. – Policija            siev.
              16.00     Hipotēku banka – Riebiņi
              17.00     Unibanka – A/S „Preiļu siers”


12.11     15.00     Līvāni – Preiļu 1.p-sk.              siev.
              16.00     Jēkabpils – Policija                   siev.
              17.00     Stabulnieki – A/S „Preiļu siers”


19.11     15.00     Līvāni – Policija                        siev.
              16.00     Daugavpils – Preiļu VĢ            siev.
              17.00     Z-Light – Unibanka
              18.00     Rušona – Preiļu VĢ


25.11     16.00     Jēkabpils – Preiļu VĢ               siev.
              17.00     Stabulnieki – Hipotēku banka
              18.00     Z-Light – Riebiņi


26.11     16.00     Stabulnieki – Z-Light
              17.00     Hipotēku banka – Preiļu VĢ


02.12     15.00     2.vieta – 7.vieta
              16.00     3.vieta – 6.vieta
              17.00     1.vieta – 8.vieta
02.12     18.00     4.vieta – 5.vieta


03.12     15.00     pusfināls    siev.
              16.00     pusfināls     siev.
              17.00     pusfināls     vīr.
              18.00     pusfināls     vīr.


09.12     14.00     spēle par  III vietu     siev.
              15.30     fināls                         siev.
              17.00     spēle par   III vietu    vīr.
              18.00     fināls                          vīr.


APBALVOŠANA

Pēdējās izmaiņas: 01.11.2006.