Bioloģisko produktu ražotāji – piedalīsimies zaļajā tirdziņā Berga bazārā !

06.10.2006.

Aicinām visus bioloģisko produktu ražotājus piedalīties Zaļajā tirdziņā Rīgas centrā Berga bazārā. Tirdziņš norisināsies katra mēneša otrajā sestdienā no plkst. 9.00 līdz plkst. 16.00. Šogad varēsim tirgoties 14. oktobrī, 11. novembrī, 9. decembrī un 16. decembrī.


Izmantosim šo unikālo iespēju – būt klāt Rīgā ar savu bioloģisko produkciju, lai tiktos ar pircējiem un saviem kolēģiem īpašā gaisotnē pašā Rīgas centrā! Šī lieliskā iespēja ir radusies, pateicoties Berga bazāra īpašnieku atsaucībai un pretimnākšanai, kas par tirdzniecības vietu atlīdzību neprasīs.


LBLA biedre Brigita Lūkina (mob.tel. 29174664) koordinēs pirmo „Zaļā tirdziņa” dienu 14. oktobrī. Lūdzu, piesakiet savu dalību Brigitai Lūkinai telefoniski!


Piedaloties tirdziņā, no lauksaimniekiem tiek prasīts PVD saskaņojums – katrs zemnieks ierodas ar sava rajona PVD pieteikumu – atļauju 14. oktobrī, 11. novembrī, 9. decembrī un 16. decembrī piedalīties izbraukuma tirdzniecībā gadatirgū “Bazārs Berga Bazārā”, adrese – Rīga, Berga bazārs, Marijas iela 13/IV. Līdzi jābūt arī uzņēmuma reģistrācijas apliecībai un bioloģiskās lauksaimniecības sertifikātam ar pielikumu.


 

Pēdējās izmaiņas: 06.10.2006.