Aizritējis pirmais Preiļu novada čempionāts spiningošanā

05.10.2006.


  30.septembrī Feimaņu ezerā pirmo reizi notika Preiļu novada balvu izcīņa spiningošanā. Daudziem preilēniešiem šis ezers nav svešs – šeit viņi sastopami gan rīta stundās, gan nedēļas nogalēs. Arī šī sestdiena solīja kārtīgus lomus, kas lika ar šo vaļasprieku sasirgušajiem deviņpadsmit spiningotājiem pulcēties kopā, lai noskaidrotu, kuriem veiksme smaidīs šoreiz. Pēc starta šāviena plkst. 8.00 ezerā devās 11 laivas un sākās līdaku meklēšana un lenkšana. Pēc noteikumiem vērtētas tika līdakas, kuras ir garākas par 50 cm un jebkura izmēra asari.
  Līdakas, jūtot briesmas, bija kā nozvērējušās. Pieredzējušie zivju „matadori” mainīja gan vizuļus, gan vietas, tomēr reti kura līdaka padevās kārdinājumam pakampt mānekli. Pēc sešu stundu meklējumiem copmaņi pulcējās krastā, lai svērtu savus lomus un dalītos pieredzētajā. Feimanis šoreiz nebija devīgs. Lielās zivis vēl gaida uz tikšanos ar jums. Nosverot lomus, par uzvarētāju kļuva Leonīds Valdonis {1,960 kg}. Viņam tika arī lielākās līdakas (1,260 kg) pieveicēja balva. 2. vietu negaidot izcīnīja dāma. Žannas Kufinas lomā bija tikai asari, kopsvarā – 1,940 kg. 3. vietu kopvērtējumā Vladislavam Lapkovskim nodrošināja divas līdakas (1,620 kg). Tie, kuri bija tikuši pie mēra līdakām, izlozē varēja tikt pie balvām. Šoreiz paveicās Normundam Ivzānam, Romānam Petrovam, Leonīdam Valdonim un Elgastam Dimantam.
  Jācer, ka visas tikšanās ar lielo zivi vēl priekšā. Ja šoreiz kuram arī nepaveicās, neviens nenožēlo par pavadīto laiku uz ūdeņiem. Ne asakas!

Leonīds Valdonis,
sporta metodiķis.


Fotogalerija

Pēdējās izmaiņas: 05.10.2006.