Latgales reģionālā televīzija raida arī Preiļos

02.10.2006.


  No 2.oktobra Latgales reģionālās televīzijas (LRT) veidoto programmu redz arī Preiļu iedzīvotāji, kuri ir kabeļtelevīzijas abonenti. Tas ir izdevies veiksmīgas sadarbības rezultātā starp LRT un IZZI kabeļtelevīziju. IZZI kabeļtelevīzijas abonentiem atliek tikai, izmantojot televizora kanālu meklēšanas iespēju, savus televizorus noregulēt LRT programmas uztverei. Ekrāna labajā pusē parādīsies logo – LRT.
  Latgales reģionālajai televīzijai ir pieredze informatīvo raidījumu sagatavošanā. Jau vairāk nekā 6 gadus LRT veidotie ziņu sižeti par Latgali ir redzami LTV1 ziņu izlaidumos – ,,Šodien Latvijā’’ un ,,Panorāmā’’. Lai Latgales iedzīvotājiem būtu pilnvērtīgāka informācija par norisēm reģionā, pēdējā gada laikā televīzija sekmīgi strādā pie jaunās koncepcijas LRT kanālā, piedāvājot plašākus un interesantākus ziņu izlaidumus, kā arī raidījumus tiešraidēs un ierakstos.
  Tagad arī par aktualitātēm Preiļos būs iespējams uzzināt LRT ,,Latgales ziņās’’ (latviešu un krievu valodā) un divas reizes mēnesī raidījumos tiešraidēs ,,Vakara saruna. Preiļu novada aktualitātes’’. Raidījumi taps sadarbībā ar Preiļu novada domi.
  Televīzijas vadība jau iepriekš atvainojas, ka sākotnēji signāls nebūs ideāls, tomēr tuvākajā laikā kopā ar Latvijas Valsts radio un televīzijas centru un IZZI kabeļtelevīziju Preiļos šī problēma tiks atrisināta, lai skatītājiem nodrošinātu ļoti kvalitatīvu informācijas sniegšanu.
Sekojiet programmai! LRT raida katru dienu no plkst.19.00 līdz 23.30!

Pēdējās izmaiņas: 02.10.2006.