„Saygel” nokļūst Preiļu novada futbola čempionāta uzvarētāja godā

06.09.2006.

 


  Augusta nogalē noslēdzās 2006.gada Preiļu novada čempionāts futbolā. Pusotra mēneša garajā futbola maratonā spēkiem mērojās piecas komandas -„Policija”, ”Ģimnāzija”, ”Aglona”, ”Saygel”, ”Dream Team”.
  Sākumā komandas tikās katra ar katru divu apļu turnīrā, lai noskaidrotu četras spēcīgākās” play off” spēlēm. Pārī „Ģimnāzija”-„Aglona” abās spēlēs ar vienādu rezultātu 2:1 pārāki izrādījās aglonieši, arī otrajā pārī ”Saygel” – „Dream Team” sapņu komandas puišiem bija jāatzīst „Saygel” pārākums ar 2:0 un 4:2. Sīvas cīņas izvērtās gan par III vietu starp komandām „Ģimnāzija” un „Dream Team”, gan noskaidrojot čempionkomandu spēlēs starp „Saygel” un „Aglona”. Pirmajā spēlē, uzvarot ar 4:3, bet otrajā, piekāpjoties ar 3:5, ģimnāzisti divu spēļu summā bija spiesti atzīt „Dream Team” komandas pārākumu. Finālspēles rezultāti liek domāt, ka abas komandas galvenokārt domāja par savu vārtu drošību. Pirmajā spēlē „Saygel” un ”Aglona” vienojās par neizšķirtu 1:1, uzvarētāja noskaidrošanu atliekot uz otro spēli. ”Saygel” puiši otrajā spēlē ar 1:0 bija pārāki pār „Aglonu”, tādējādi neļaujot agloniešiem uzvarētāju kausu aizvest uz savām mājām.
  Par turnīra labākajiem spēlētājiem tika atzīti Raimonds Jaudzems no „Dream Team”, Andris Kurmis no Aglonas un saygelieši – Vladimirs Vasiļjevs un Viktors Martinovs. Turnīra rezultatīvākais spēlētājs – Rolands Putāns (”Aglona”).
 Futbola cienītājus gaida atelpa no kaislībām Vācijas laukumos, kā arī vietējā mēroga cīņām, lai ziemā ar jaunu sparu mestos cīņās par labākās komandas godu minifutbolā.

Leonīds Valdonis,
Preiļu novada dome sporta metodiķis

Pēdējās izmaiņas: 06.09.2006.