Krājbanka pasniegusi dāvanu Rīgai – sienas gleznojumu ar Latvijas pilsētu ģerboņiem

28.06.2006.


  Īpašu a/s “Latvijas Krājbanka” dāvanu Rīgai – visu Latvijas pilsētu ģerboņu gleznojumu uz Jēkaba kazarmu mūra Vecrīgā – ceturtdien, 22. jūnijā Rīgā, Doma laukumā tradicionālā Zāļu tirgus ietvaros Rīgas domes priekšsēdētājam Aivaram Aksenokam simboliski pasniedza Krājbankas pirmais viceprezidents Dzintars Pelcbergs.
  Sienas gleznojums tapis sadarbībā ar Rīgas domes, īpaši Valsts Kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas atbalstu.
  Sienas gleznojumā Rīgas centrā pirmo reizi vienoti tiks attēloti visu Latvijas pilsētu ģerboņi. Šis būs oriģināls veids, kā Rīgas iedzīvotājiem, daudzajiem Vecrīgas tūristiem un pilsētas viesiem parādīt augsta līmeņa Latvijas heraldiskās tradīcijas. Sienas gleznojums laukumā Basteja bulvārī uz Jēkaba kazarmu ugunsmūra būs lieliska iespēja vairot visu Latvijas pilsētu prestižu un atpazīstamību, kā arī vienot pilsētu heraldiskās tradīcijas interesantā un izglītojošā mākslas objektā, kas vairākus gadus priecēs gan Rīgas iedzīvotājus, gan arī pilsētas viesus. Bez tam mūra gleznojums precīzi sasaucas ar Krājbankas saukli “Tava tuvākā banka”.
  Krājbanka ir universālā tīkla komercbanka, kura sniedz kvalitatīvus, uz modernām  tehnoloģijām balstītus pakalpojumus uzņēmumiem un privātpersonām visā Latvijā. Krājbanka ir pirmā Latvijas komercbanka, kas 2003.gada vidū saņēma kvalitātes vadības sertifikātu ISO 9001:2000, kas ir starptautisks apliecinājums bankas darba kvalitātei. Krājbankai ir banku sektorā plašākais klientu apkalpošanas centru tīkls Latvijā – patlaban visā valsts teritorijā darbojas 73 Krājbankas klientu apkalpošanas centri un 4 Minibankas (Rīgā un Liepājā).


A/ s “Latvijas Krājbanka” preses sekretārs Mārtiņš Lācis
tālr. 7092065, 26339150, e-pasts martins.lacis@lkb.lv

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.