Sākas akcija „Darba devējs, pie kura vēlos atgriezties”

28.06.2006.  Lai noskaidrotu veiksmīgas sadarbības modeļus starp darba devējiem un pusaudžiem vasaras mēnešos, jau otro gadu pēc kārtas Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) organizē akciju „DARBA DEVĒJS, PIE KURA VĒLOS ATGRIEZTIES”.


  Akcijā aicināti piedalīties pusaudži, kuri ir iesaistījušies vasaras nodarbinātības pasākumā, strādājot kādā uzņēmumā vai iestādē Latvijā.


  Akcijas uzdevums ir sagatavot sienasavīzi, kurā jāatspoguļo darba devējs, darba veids, darba process un darba pauzes (darba devēja piedāvātie ārpusdarba pasākumi).


  To var veidot kā fotoreportāžu, komiksu, kolāžu vai citu vizuāli informējošu materiālu. Vizuālais materiāls jāpapildina ar teksta daļu, kas var būt apraksts, komentāri, intervijas un ierosinājumi turpmākai sadarbībai u.tml.
  
  Akcijas darbi jāiesniedz līdz 10.septembrim NVA filiālēs atbilstoši pusaudžu deklarētajai dzīvesvietai.


  Septembra beigās notiks Pateicības pasākumi piecos reģionos, kuros tiks sumināti gan pusaudži, gan darba devēji. Katras filiāles divi labāko darbu autori balvās saņems mp3 atskaņotājus, bet reģiona labākie darba devēji – simbolisko uzņēmuma balvu „ZELTA ĀDERE”.


  Pirmo reizi NVA nolēmusi godināt arī tos darba devējus, kuri būs atraduši iespēju nodarbināt pusaudžus vasaras brīvlaikā bez valsts piešķirtajām dotācijām.


  Akcijas nolikums apskatāms mājas lapā www.nva.lv


Informāciju sagatavoja
Indra Soika, akcijas koordinatore
T.6455823
Ilona Jurševska
NVA Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
T.7021812

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.