19. maijā LR Ministru prezidents Aigars Kalvītis apmeklēs Preiļu un Riebiņu novadus

19.05.2006.


  19. maijā darba vizītē Preiļos ieradīsies LR Ministru prezidents Aigars Kalvītis. Ministru prezidents Preiļu novada domē tiksies ar domes priekšsēdētāju Jāni Eglīti un domes darbiniekiem.
  Aigars Kalvītis piedalīsies Preiļu rajona Grāmatu svētku atklāšanā un „Latvijas Avīzes” diskusijā ”Izglītība un uz zināšanām balstīta ekonomika”. Diskusijā piedalīsies arī Izglītības un zinātnes ministre Baiba Rivža, 8. Saeimas deputāte Ina Druviete, 8. Saeimas deputāte Elita Šņepste, Ministru prezidenta padomniece sociālajos jautājumos Ilze Stobova un Ministru prezidenta padomnieks politikas plānošanas jautājumos Oskars Balodis.
  Pēcpusdienā Preiļu Valsts ģimnāzijas aktu zālē Ministru prezidentam ieplānota tikšanās ar Preiļu rajona skolu pedagogiem un uzņēmējiem. Tikšanās noslēgumā Aigars Kalvītis pasniegs Ministru prezidenta Pateicības rakstus Preiļu rajona skolu direktoriem un skolotājiem par nozīmīgu ieguldījumu izglītības attīstībā.
  Dienas otrajā pusē Ministru prezidentam paredzēts SIA „Agrofirma „Turība”” slaucamo govju kompleksa „Progress” apmeklējums Riebiņos un tikšanās ar Latgales reģiona lielākajiem piena produkcijas ražotājiem Riebiņu novada domē.
  Vizītes laikā Aigars Kalvītis apskatīs Valsts Ieņēmumu dienesta Preiļu rajona nodaļas jauno ēku un Preiļu Valsts ģimnāziju.

Pēdējās izmaiņas: 19.05.2006.