Lieldienu pasākums “Atkal klāt ir Lieldieniņa”

16.04.2006.


  16.aprīlī plkst. 14.00 Preiļos tiks ieskandināti pavasara saulgriežu svētki –  Lieldienas.
Pie Preiļu kultūras nama gan lieliem, gan maziem Preiļu pilsētas iedzīvotājiem un viesiem tiks piedāvātas dažādas aktivitātes četrās Lieldienu pieturās: Latviskās Lieldienas, Saulainās Lieldienas, Eiropeiskās Lieldienas un Izsmalcinātās Lieldienas.
  Lieldienu pieturās notiks daudz un dažādi konkursi, spēles un atrakcijas: olu ripināšana, ripas sišana, sišanās ar olām, olu zīmēšana, zīlēšana, olu puzles, podu sišana, spilvenu cīņas, olu sprints. Protams, būs arī šūpoles, kurās katrs apmeklētājs varēs izšūpoties pēc sirds patikas!
Atrakcijās un spēlēs palīdzēs orientēties Preiļu 1.pamatskolas teātra pulciņa aktieri.
  Ar savu raito dejas soli apmeklētājus priecēs Preiļu novada kultūras centra deju kopa “Talderi” (vadītāja S.Kurtiņa) un Ilzes Brokas 4. klašu deju kolektīvs. Rotaļās ies un, dziesmas dziedot, Lieldienas ieskandinās Preiļu valsts ģimnāzijas folkloras kopa “Rūtoj” (vadītāja I.Rožinska).
  Preiļu novada kultūras centrs vēl visiem saulainas un priecīgas Lieldienas un aicina 16.aprīlī pie Preiļu KN ieskandināt pavasari, līdzi ņemot krāsotas olas un labu garastāvokli.


  Lieldienu vakarā, 16.aprīlī plkst.21.00, visus tos, kuriem patīk laba mūzika, kustība un deja aicinām apmeklēt grupas “Z-scars” koncertu un diskotēku. Ieeja: 1,50 Ls, pēc plkst. 22.00 -2,00 Ls.


  Lieldienas tiks ieskandinātas arī Aizkalnē, Jasmuižas parkā ar pasākumu “Olas, oliņas, tikai olas”, kurā varēs šūpoties, sisties ar olām un jautroties!Pēdējās izmaiņas: 16.04.2006.