Apbalvoto sportistu saraksts par augstiem sasniegumiem 2005. gadā

09.03.2006.

Treneri un sporta skolotāji
Treneris Aleksandrs Iļjins, treneris Leonīds Valdonis, trenere Viktorija Neištadte – 40 Ls, treneris Ivans Kokins, skolotājs Jānis Ondzuls, skolotājs Ilmārs Madelāns, treneris Aleksejs Sapegins, treneris Leonīds Tihonovs, trenere  Zoja Jakimova, treneris Anatolijs Isajevs, treneris Jevģeņijs Ņesterovičs, treneris Imants Babris- 30 Ls, sporta skolotājs Edgars Mukāns, sporta skolotāja Aina Leikuce, sporta skolotāja Inga Haritonova – 20 Ls.

Latvijas čempionāti un meistarsacīkstes vieglatlētikā
Pieaugušie
1. vieta – Aija Čača – 50 Ls, 2. vieta – Vitālijs Jekimovs – 50Ls, 3. vieta – Juris Iļjins – 30 Ls, Intars Miglāns – 20 Ls. 

Jaunieši “A” (vecākā 89.un vecāki) grupa, juniori
2. vieta – Aigars Indrikovs – 20 Ls, Zane Jokste, Māris Bečs, Raivis Anspoks, Līga Karčevska, Māris Skutelis – 10 Ls, 3. vieta – Līga Bramane – 15 Ls.

Jaunieši “B” (90.-91.) grupa
2.vieta – Jānis Laizāns, Inga Mūrniece, Kaspars Kurms – 15 Ls, Jānis Eglītis, Vairis Pastars – 10 Ls.      

Jaunieši “C” (92.-93.) grupa
1. vieta –  Jānis Šķēps, Toms Kunakovs – 20 Ls, Jānis Lozda, Aleksandrs Gavrilovs – 10 Ls, 2.vieta –  Raitis Gribusts – 15 Ls, Artūrs Skoriks, Dairis Rinčs – 10 Ls, Santa Mazure, Viktorija Kondratjeva, Evita Gribuška, Diāna Zeiliņa – 5 Ls.     

Skolēni “D” (94.-95.) grupa
2.vieta – Sintija Erte, Laine Vilcāne, Rasma Svikle, Grieta Kolosova – 5 Ls, 3. vieta – Nauris Erntsons, Valentīns Kondratjevs, Dāvis Bečs, Ilze Šņepste, Kristīne Vaivode, Dāvis Vocišs, Ervīns Patmalnieks, Artūrs Seilis, Lauris Sparāns, Elīna Dūda – 5 Ls.        

Latvijas čempionāts ūdensslēpošanā
1.vieta –  Mihails Kozlovs, Diāna Vucāne – 30 Ls.

Galda teniss. Latvijas meistarsacīkstes
Skolēni “C” (93.-94.) grupa

3. vieta –Viktorija Zabalujeva, Alīna Isajeva- 10 Ls.               
Skolēni “D” (94. – 95.) grupa
2.vieta – Emīls Lutinskis – 10 Ls
Pieaugušie
3. vieta – Ervīns Žikars, Vladislavs Agurjanovs, Ivars Nikolajevs, A.Mūrnieks – 15 Ls.  

Latvijas jaunatnes meistarsacīkstes džudo
Vecākā “A” (89. un vecāki) grupa
3. vieta – Sergejs Petrovs -15 Ls 
Vidējā “B”(90.-91.) grupa
Eiropas čempionāta dalībniece Violeta Maslabojeva – 20 Ls.   

Latvijas meistarsacīkstes sporta dejās
Jaunākā “C” grupa
.
1. vieta – Dmitrijs Derjagins, Lelde Zīmele – 15 Ls.

Volejbols. Latvijas jaunatnes čempionāts
Meitenes  “C” (92.-93.) grupa
3.vieta – Sintija Ondzule, Kristīne Ivanova, Līga Mūrniece, Karīna Kufina, Iluta Urka, Sintija Logina, Evita Gribuška, Inguna Šņepste, Lāsma Pelše, Katrīna Strode – 10 Ls. 
Meitenes  “D” (94.-95.) grupa
3. vieta – Valērija Balabanova, Ieva Lisova, Kristīne Litavniece, Anastasija Caica, Andžela Staškeviča, Baiba Upeniece- 5 Ls          

Latvijas skolu kausa izcīņa futbolā
Jaunieši “B”(90.-91.)grupa
3. vieta – Ervīns Veigulis, Mārtiņš Zarāns, Nauris Ivanāns, Aldis Želvis, Kristaps Maļina, Edgars Vanags, Lauris Vilcāns, Jānis Jaudzems – 15 Ls, Lauris Siliņš – 10 Ls        
Latvijas jaunatnes čempionāts meitenēm “A”(87.-88.) grupa
3. vieta Santa Bivbāne, Skaidrīte Vulāne, Anita Kursīte, Lāsma Bernāne, Santa Bogdanova, Laura Upeniece, Aija Trokša, Liāna Zvērbule, Ineta Pudule, Ilona Cvetkova, Ilze Sērmā, Antra Ivanāne, Laila Cakule, Maija Prikule- 15 Ls.            
Latvijas jaunatnes čempionāts (“Ādas bumba”)  “D” grupa
3. vieta – Matīss Babris, Konstantīns Stabulnieks, Lorijs Līcītis, Andrejs Soročkins – 5 Ls.             

Pēdējās izmaiņas: 09.03.2006.