Aizkalnes pamatskolas skolēni izmēģina jaunās slēpes un gūst godalgotas vietas sacensībās

01.03.2006.

  27. februārī Aizkalnes pamatskolā notika neparastas sacensības slēpošanā, kurās piedalījās skolēni, skolēnu vecāki, skolas direktore Mudrīte Lozda, Aizkalnes pagasta centra vadītāja Inta Ziemele un 8. Saeimas deputāte Elita Šņepste.
  Pasākums bija organizēts, lai izmēģinātu jaunās slēpes, ko pagājušajā gadā skola iegādājās no papildus piešķirtajiem līdzekļiem, kas tika paveikts ar Elitas Šņepstes iniciatīvu.
28. februārī Aizkalnes pamatskolas skolēni jau piedalījās Preiļu rajona sacensībās slēpošanā un guva labus panākumus. Sacensībās startēja gan skolu audzēkņi, gan slēpošanas veterāni. Aizkalnes pamatskolas skolēni Jānis Kampāns un Raivis Lozda ieguva 1. vietu, Gatim Kampānam – 2.vieta savā vecuma grupā.
  Aizkalnes pamatskolas direktore Mudrīte Lozda pastāstīja, ka sacensībās piedalījās tikai nedaudzas skolas, jo ne visām izglītības iestādēm ir iespēja iegādāties slēpošanas inventāru, lai nodrošinātu slēpošanu sporta stundās. Inventāra iegāde prasa lielus līdzekļus. Prieks, ka Aizkalnes bērniem ir iespēja izbaudīt to labsajūtu, ko sniedz slēpošana saulainā ziemas dienā.

Maija Paegle


 

Pēdējās izmaiņas: 01.03.2006.