Preiļu novada domē ievieš elektronisko dokumentu aprites sistēmu

06.01.2006.


  Preiļu novada domes un iestāžu darbiniekiem piektdien, 6. janvārī, notika apmācības darbam ar jauno dokumentu aprites sistēmu. Dokumentu aprites sistēma ir iegādāta Nacionālās programmas projekta „IT infrastruktūras un cilvēkresursu prasmju pilnveidošana Preiļu novada un rajona attīstībai” ietvaros. Pavisam darbam ar sistēmu ir iegādāta 21 lietotāja licence.
Apmācības notika jaunizveidotā novada domes IT centra datorklasē.
  IT centra vadītājs Juris Erts informēja, ka dokumentu aprites sistēmu novada domē ieviesīs SIA Microlink, kas tika atzīta par uzvarētāju dokumentu aprites sistēmas cenu aptaujā. SIA Microlink speciālisti ir veikuši izpēti un izanalizējuši Preiļu novada domes darba specifiku un rezultātā izveidojuši atbilstošu darba vidi sistēmā Doclogic.
  Programmas ieviešanas periodā domes ienākošā un izejošā dokumentācija tiks kārtota paralēli gan datorizēti, gan uz papīra. Vēlāk plānots daudzos gadījumos iztikt bez papīra izdrukām, kas samazinātu papīra patēriņu.
  Plānošanas daļas speciālists Zigmārs Erts, kurš būs atbildīgs par dokumentu elektronisko apriti domē, pastāstīja, ka datorā būs redzams viss dokumenta ceļš – no dokumenta ievadīšanas līdz tā izpildei.Maija Paegle

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.