Preiļus apmeklēja pedagogi no Ventspils rajona

20.09.2005.


20. septembrī Preiļos pieredzes apmaiņā bija ieradušies Ventspils skolu latviešu valodas un literatūras skolotāji. Ciemiņi tika iepazīstināti ar Preiļu 2. vidusskolas un Preiļu Valsts ģimnāzijas latviešu valodas un literatūras skolotāju darbu, skolu sporta bāzi un mācību kabinetiem. Ventspilnieki apskatīja Preiļu 2. vidusskolas muzeju un iepazinās ar Preiļu Valsts ģimnāzijas iespējām tehnisko līdzekļu izmantošanā valodas un literatūras stundās. Tikšanās laikā ciemiņie apskatīja arī mūsu novada skolotāju veidotos metodiskos mācību līdzekļus.
Pasākumu organizēja Preiļu 2. vidusskolas skolotāja, Latviešu valodas apguves valsts aģentūras (LVAVA) koordinatore Vilhelmīne Jakimova, latviešu kā dzimtās valodas metodiskās apvienības vadītāja Silvija Kivko un LAT2 metodiskās apvienības vadītāja Irēna Pizāne.
Dienas otrajā pusē Ventspils pedagogi apmeklēja Raiņa muzeju “Jasmuiža” un Aglonas baziliku. Pirms prombraukšanas mūsu viesi izteica vēlmi iegādāties a/s “Preiļu siers” produkciju, kas viņiem šķiet īpaši garšīga un kvalitatīva. No veikala “Preilis” darbinieču piedāvātā siera klāsta vislielāko piekrišanu ieguva siers “Preilis”, kura vairāki kilogrami aizceļoja uz Ventspili.


Maija Paegle

Pēdējās izmaiņas: 20.09.2005.