16. septembrī notiks Preiļu 1. pamatskolas piebūves atklāšana

16.09.2005.


Jauno mācību gadu Preiļu 1. pamatskolas skolēni iesāka ar lielāku prieku nekā parasti, jo, 1. septembrī ejot uz skolu, varēja redzēt, ka skolas piebūves celtniecības darbi tuvojas nobeigumam. Tagad būvdarbi ir pabeigti, un 16. septembrī plkst. 15.00 notiks Preiļu 1. pamatskolas piebūves svinīga atklāšana. Pašlaik notiek jaunās celtnes apkārtnes labiekārtošanas darbi, tiek stādīti kociņi un sēts zālājs.
Piebūves pirmajā stāvā būs izvietota ēdnīca skolēniem, ēdamtelpa skolotājiem un garderobe. Otrajā stāvā atradīsies bibliotēka un lasītava, ko varēs izmantot arī kā konferenču zāli, bet īpaši iepriecina zāle 250 vietām ar netradicionālu apaļu skatuvi.
Preiļu 1. pamatskolas būvdarbus veica SIA “Gādība” no Daugavpils, kopējās celtniecības darbu izmaksas sastāda 549 000 Ls.
Svinīgajā pasākumā ir aicināti piedalīties 8. Saeimas deputāti, Izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete, Preiļu novada domes deputāti, SIA “Gādība” pārstāvji.
Kā informēja Preiļu 1. pamatskolas direktors Aldis Adamovičs, skolēni, vecāki un visi interesenti skolas jaunās telpas varēs apmeklēt no 17. septembra.
Preiļu 1. pamatskolā mācās 833 skolēni. Sagaidot celtnes svinīgo atklāšanu, 2.- 9. klašu audzēkņi zīmē mīļāko grāmatu varoņus, 1. – 4. klašu skolēni veido dārzeņu kompozīcijas, tiek apkopoti 5. – 9. klašu skolēnu jaunrades darbi, bet pašdarbības kolektīvi gatavo priekšnesumus.


 

Pēdējās izmaiņas: 16.09.2005.