Preiļu novada 2005. gada pludmales volejbola čempionāts

13.08.2005.


13.augustā Preiļu novada Mežsētās un pludmalē pie parka dīķa notika piektais Preiļu novada čempionāts pludmales volejbolā. Sacensības organizēja Preiļu novada dome, galvenais tiesnesis – Edgars Upenieks.
Ar katru gadu spēlētgribētāju skaits pieaug, un vēlēšanos piedalīties šajās sacensībās izsaka arī kaimiņu rajonu komandas. Novada čempionātā citu rajonu komandas varēja piedalīties tikai ar organizatoru ielūgumu. Kopā uz sacensībām bija pieteikušās 11 komandas no Preiļu novada, Preiļu rajona Rušonas, Līvāniem un Jēkabpils rajona Ābeļu pagasta. Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās un cīnījās katra ar katru vienu apli. No katras apakšgrupas divas labākās komandas turpināja cīņu par godalgotajām vietām. Spēlē par 3. vietu Līvānu komanda pārspēja AS Preiļu siers pirmo komandu, bet finālā komanda Tuvie viesi no Līvāniem bija pārāki par Ābeļu komandu. Cīņas asumā finālspēlē ar dzelteno kartīti tika sodīts kāds no spēlētājiem, kurš gandrīz izšķīra spēles likteni. Uzvarētāju komandas rindās spēlēja Jānis Klaužs, Inga Skutele, Aigars Ločmelis, Sergejs Novikovs. Par turnīra rezultatīvākajiem spēlētājiem kļuva Inga Skutele (Tuvie viesi) un Gints Sasko (Ābeļi).
Sacensību uzvarētāji tika apbalvoti ar diplomiem, kausiem un vērtīgām balvām, ko sagādāja Preiļu novada dome. Katru gadu aktīvs turnīra atbalstītājs ir līvānietis Jānis Klaužs (Tautas partija), kurš arī šogad piešķīra speciālbalvas labākajiem spēlētājiem.

Edgars Upenieks,
sporta metodiķis

Pēdējās izmaiņas: 13.08.2005.