Preiļu NVO uzņēmējdarbības resursu centrā notika kārtējais seminārs sievietēm

14.07.2005.

 Preiļu NVO atbalsta centrā projekta FEM „Sieviešu uzņēmējdarbības attīstība Baltijas jūras reģionā” ietvaros izveidotajā resursu centrā 14. jūlijā  notika informatīvais seminārs rajona sievietēm. To apmeklēja 20 aktīvākās sievietes no dažādām rajona pašvaldībām. Semināru vadīja SOA „Preiļu NVO atbalsta centra” direktore I. Liepniece. Lektores – VID konsultante J. Klindžāne, psiholoģe A. Kravale, Hipotēku un Zemes bankas vadītāja E. Leonoviča.
J. Klindžāne sniedza izsmeļošu informāciju par pašnodarbināto personu reģistrēšanās kārtību. Sievietes – uzņēmējas uzdeva jautājumus, uz kuriem saņēma izsmeļošas atbildes ar piemēriem un komentāriem.
Patīkamu atelpu no ikdienas rūpēm un pārdomas par sevi radīja A. Kravales lekcija par savstarpējām attiecībām un sievietes īpašo lomu ģimenē, saskarsmes kultūru un vērtīgiem padomiem uzņēmējām.
Hipotēku un Zemes bankas vadītāja pastāstīja par pakalpojumiem, kredītiespējām uzņēmējdarbības uzsākšanā un attīstībā. Semināra dalībnieces uzzināja par īpašo aizdevumu sievietēm – uzņēmējām.
Sievietes bija ļoti apmierinātas par interesanto un noderīgo semināru un izdales materiāliem, ko bija sagatavojušas lektores, un ieteica tēmas turpmākajiem semināriem.Marija Švābe,
SO „Preiļu Sieviešu klubs” biroja administratore

Pēdējās izmaiņas: 14.07.2005.