Talka un koncerts – dāvana preilēniešiem!

30.06.2005.

Tā jau veidojas kā tradīcija – Hipotēku bankas filiāles Klientu Dienās rīko talkas. Pagājušajā vasarā “talkojām” desmit Latvijas pilsētās: Alūksnē, Balvos, Cēsīs, Gulbenē, Krāslavā, Limbažos, Madonā, Ogrē, Saldū un Valkā. Darbi, ko organizējām sadarbībā ar pilsētu domēm, bija dažādi – stādījām jaunus apstādījumus, veidojām ainavas, labiekārtojām pilsētās esošās atpūtas vietas.


Šogad esam iecerējuši ko skaistu paveikt arī citur Latvijā, jo katrā novadā, katrā pilsētā ir kāda vieta, ar kuras vārdu saistās pozitīvas domas un emocijas. Esam strādājuši jau Madonā, Smiltenē un Bauskā.


Preiļos viens no interesantākajiem objektiem ir parks. Mēs nedrīkstam gaidīt, ka kāds atnāks un izdarīs to, ko spējam paveikt paši. Atstāsim kūtrumu un pēcsvētku nogurumu mājās, paņemsim cirvīti vai lielākas dārza šķēres un visi kopā paveiksim ko skaistu un savai pilsētai noderīgu. Der atcerēties, ka neviens labs darbs nepaliek bez atbildes.


Tādēļ 30. jūnijā plkst. 16.00 kopā ar Preiļu novada Domi, saviem uzticamākajiem klientiem un sadarbības partneriem un visiem Jums, kam rūp ne tikai tagadne, bet arī nākotne, aicinām piedalīties parka sakopšanas talkā, lai atbrīvotu tā ainavu no patvaļīgi ieaugušajiem kokiem un krūmājiem. Tikšanās vieta – vecā estrāde.


Plkst. 19.00 Hipotēku bankas Preiļu filiāle un Preiļu novada dome visus preilēniešus ielūdz uz grupas “Bellaccord” koncertu Preiļu parka vecajā estrādē, lai klausītos un dziedātu līdzi mums viesiem labi pazīstamas un iemīļotas dziesmas. Mums šķiet, ka tieši šī vieta rada īpašu noskaņu, jo vecie koki kādreiz bija liecinieki daudziem krāšņiem pasākumiem tieši te. Protams, tā kā koncerts ir dāvana, tad ieejas maksa būs vien smaids un saulains noskaņojums! Ja līs, koncerts notiks Preiļu kultūras namā.


Uz tikšanos Preiļu parkā!


Anita Rasiņa,
Hipotēku bankas filiāļu mārketinga projektu vadītāja

Pēdējās izmaiņas: 30.06.2005.