Noslēdzies Latgales atklātais čempionāts galda tenisā

16.04.2005.

Latgales atklātais čempionāts galda tenisā sākās janvārī un noslēdzās 16. aprīlī, kad arī tika nosaukti uzvarētāji individuālajā vērtējumā un dubultspēlēs.

Šogad čempionātā pavisam piedalījās 39 dalībnieki no Daugavpils pilsētas un rajona, Rēzeknes, Aizkraukles, Jēkabpils, Līvāniem un Preiļiem. Sacensības notika četrās kārtās un katru mēnesi tika izspēlēts pa vienai kārtai.

Kopvērtējumā pirmo vietu, uzvarot trijās kārtās, pārliecinoši izcīnīja preilietis Ervīns Žikars (treneris Anatolijs Isajevs), otrajā vietā ierindojās Jurijs Ustinovs no Daugavpils, trešais palika otrs trenera Anatolija Isajeva audzēknis Ivars Nikolajevs.

Dubultspēlēs piedalījās 14 pāri. Uzvaru izcīnīja preilieši Ervīns Žikars un Ivars Nikolajevs. Otrs labākais pāris bija Voldemārs Limanis un Pāvels Koņuhovs no Līvāniem. Trešo vietu ieguva preilieši Oskars Šišla un Ainārs Mūrnieks.

Sacensību organizatori pateicas par atbalstu un sadarbību Preiļu novada domei un sporta klubam “Cerība”.