Aicinām uz Uzņēmējdarbības resursu centra atklāšanu

22.04.2005.

22. aprīlī pulksten 11.00 Preiļu NVO atbalsta centrā notiks Uzņēmējdarbības resursu centra atklāšana.


Centrs tiek atklāts FEM projekta “Sieviešu uzņēmējdarbības attīstība Baltijas jūras reģionā” ietvaros. FEM ir Baltijas jūras reģiona INTERREG III B projekts, kas daļēji tiek finansēts no Eiropas Savienības Reģionālās attīstības fonda. INTERREG III B programma atbalsta starptautisko sadarbību Eiropā un ir vērsta uz teritorijas attīstību. Sieviešu uzņēmējdarbības attīstība Baltijas jūras reģionā” ir iesaistītas septiņas valstis – Norvēģija, Zviedrija, Igaunija, Lietuva, Polija, Latvija un Somija kā projekta vadītāja. Projekts tika uzsākts 2004.gada 15.augustā un turpināsies līdz 2007.gada jūlijam. Tā mērķis ir radīt un nostiprināt uzņēmējdarbības atbalsta struktūru, lai sievietes iegūtu zināšanas un prasmes uzņēmējdarbības uzsākšanai, kā arī starptautisku pieredzi tās attīstīšanai.


Latgales reģionā tiks izveidoti 2 uzņēmējdarbības resursu centri: Preiļos (atklāšana aprīlī) un Ludzā, kā arī 3 tikšanās jeb konsultāciju vietas: Daugavpilī, Rēzeknes rajona Ozolaines un Balvu rajona Kubulu pagastos.


E.Jermolajeva Preiļos ir atbildīgā persona par Latgales reģionu un arī projekta 5.virzienu – starptautiskā sadarbība un e-komercija Latvijā. Projektā paredzēta datortehnikas iegāde, kancelejas preču u.c. izdevumi, kā arī semināru organizēšanas izmaksas.

Pēdējās izmaiņas: 22.04.2005.