SPORTS. Džudo

19.03.2005.

19. – 20. martam Igaunijā notiks starptautiskais džudo turnīrs. Sacensībās piedalījās komandas no Krievijas, Igaunijas, Lietuvas, Polijas un Latvijas. Preiļu sportiste Violeta Maslobojeva izcīnīja 1. vietu turnīrā, bet pārējie dalībnieki – Aleksandrs Kožemāks, Igors Terentjevs un Linda Sapegina starp turnīra dalībniekiem ierindojās 5. vietā, kas tāpat norāda uz Preiļu sportistu spēju cīnīties ar līdzvērtīgiem citu valstu pārstāvjiem un gūt labus rezultātus.

Savukārt 26. martā notika džudo turnīrs Jelgavā, kurā piedalījās Latvijas un Lietuvas sportisti. Mūsējie atkal atgriezās mājās ar uzvarētāju rezultātiem. Artrurs Dzenis ierindojās 1.vietā, Dmitrijs Haratjans – 2. vietā, bet Iļja Dektjarjovs ieguva 3. vietu sacensībās.

10. starptautiskajā džudo festivālā, kurš norisinājās 27. martā Sanktpēterburgā, Preiļu sportistēm Signijai Kivleniecei un Violetai Maslobojevai – 2. vieta.