5. martā Preiļu novada Aizkalnes pagasta Limankas ezerā notiks Preiļu novada 2005. gada čempionāts zemledus makšķerēšanā

05.03.2005.

5. martā Preiļu novada Aizkalnes pagasta Limankas ezerā notiks Preiļu novada 2005. gada čempionāts zemledus makšķerēšanā. Autobuss uz sacensību vietu izbrauks plkst.9.00 no stāvlaukuma Kārsavas ielā 4, Preiļos (pie bijušā sadzīves pakalpojumu kombināta). Sacensību sākums plkst.10.00. Čempionāts notiks vienā kārtā, makšķerēšanas ilgums – 4 stundas.


Komandu skaits sacensībās netiek ierobežots. Sacensībās piedalīsies Preiļu novada komandas, kurās var startēt tikai Preiļu novada iedzīvotāji. Preiļu rajona komandas var piedalīties pēc speciāla Preiļu novada domes uzaicinājuma. Uz sacensībām tiek uzaicināts pa vienai komandai no Līvāniem, Rušonas, Aglonas, Pelēčiem. Katra komanda sastāv no četriem dalībniekiem neatkarīgi no dzimuma un vecuma.


Komandas jāpiesaka līdz 4. martam pie sacensību vecākā tiesneša Edgara Upenieka vai makšķernieku veikalā “Āķis”.


Pieteikumā jāmin komandas nosaukums, dalībnieku saraksts un derīgu makšķernieku karšu numuri, ar kurām notiks dalībnieku reģistrācija sacensību dienā, kontakttālrunis. Dalībnieki sacensību vietā jānokļūst ar saviem transportlīdzekļiem vai ar autobusu. Tālrunis uzziņām 9858310.

Pēdējās izmaiņas: 05.03.2005.