Preiļu 1. pamatskolā apbalvoti skolēni par apzinīgu mācību darbu un priekšzīmīgu uzvedību

07.01.2005.

Preiļu 1. pamatskolā par apzinīgu mācību darbu un priekšzīmīgu uzvedību 2004./ 2005. gada I semestrī apbalvoti sākumskolas 1.- 4. klašu skolēni:


1.A klasē Laima Givoina, Laila Givoina, Diāna Skuķe


1.B klasē Meldra Trūpa, Renāte Malnača, Guna Mežinska


1.C klasē Krista Šķēpa, Santa Fedotova, Rūta Vucāne


2.A klasē  Mārtiņš Lisovs, Vineta Haritonova, Diāna Černenko


2.B klasē Anastasija Krotova, Jevgenija Rinkina


2.C klasē Jēkabs Vasiļevskis, Zane Čerpakovska, Lāsma Pudāne


3.A klasē Lauma Vibornā, Mārtiņš Brics, Rūta Vigule


3.B klasē Inita Vanaga, Kristīne Gorina, Santa Anspoka, Ilva Anspoka


3.C klasē , Eduards Volkovs, Jūlija Starovoitova, Grieta Kolosova


4.A klasē Lelde Zīmele, Ieva Lisova, Ingūna Šņepste


4.B klasē Sintija Erte, Arvis Bricis, Elīna Dūda


4.C klasē Edgars Piskunovs, Vita Upeniece, Rasma Svikle


4.D klasē Anastasija Ivanova, Edgars Brencis, Jānis Stepiņš


Par apzinīgu mācību darbu 2004./ 2005. gada I semestrī apbalvoti Preiļu 1. pamatskolas 5. – 9. klašu skolēni


5.a klasē Inga Volonte, Vanda Sondore, Tatjana Krotova


5.b klasē Zane Zepa, Raivis Pastars, Sintija Plivda


5.c klasē Matīss Babris, Laima Kodore, Katrīna Reine


6.a klasē Santa Ivdre, Baiba Pauniņa, Līva Vanaga


6.b klasē Anita Kundziņa, Jūlija Kirillova


6.c klasē Viktorija Kondratjeva, Artūrs Liepiņš, Anna Putāne


6.d klasē Mikus Ančevs, Ieva Ivanāne, Solvita Dzene


6.e klasē Patrīcija Bindare, Agnija Vaivode, Artūrs Skoriks, Santa Vucāne


7.a klasē Jānis Eglītis, Ilze Gžibovska, Ieva Liepniece, Agnese Čača, Lāsma Mukāne


7.b klasē Mārīte Zīmele, Jānis Livdāns, Evita Bitāne, Sergejs Skobeļevs


7.c klasē Marina Kirsanova, Laura Anspoka, Guntra Zagorska, Violeta Maslobojeva


7.d klasē Dmitrijs Masļakovs, Līga Liepiņa,


7.k klasē Andis Mežinieks, Juris Ancāns, Jānis Leimanis


8.a klasē Dace Puncule, Lauma Lazdāne, Ērika Višķere


8.b klasē Dagnija Urča, Līga Rubane, Zanda Kivleniece


8.c klasē Nauris Ivanāns, Lāsma Pauniņa, Margrieta Pastare


8.d klasē Vadims Maksimovs, Sandra Semjonova


8.e klasē Ieva Pastare, Inta Siliņa, Lauma Zaica


9.a klasē Vineta Vilcāne, Marija Skvorcova, Sandra Rudzāte, Karīna Grahoļska


9.b klasē Meldra Romanovska, Laura Mazure, Kaspars Biezaitis


9.c klasē Evita Ondzule, Kristīne Morozova, Armands Zagorskis


9.d klasē Sanita Anspoka, Rita Cibule, Mārtiņš Petrāns


9.k klasē Iļja Kuzins
 
Apsveicam!


Nora Šņepste,
Preiļu 1. pamatskolas direktora vietniece izglītības jautājumos

Pēdējās izmaiņas: 07.01.2005.