Telia MultiCom piedāvā jaunas programmas Preiļu kabeļtīklā …

13.10.2004.

No 4.oktobra kabeļoperators Telia MultiCom Preiļu pilsētā nodrošina vienādu programmu klāstu visos kabeļtīklos un papildina programmu paketes ar jaunām populārām programmām.
Kā informēja Telia MultiCom mārketinga speciāliste Līga Mileika, līdz ar izmaiņām programmu pakešu piedāvājumā ir veikta atsevišķu kanālu, kas ir mazāk populāri, retranslācijas pārtraukšana, kā arī mainīts esošo programmu izvietojums kanālu sarakstā. Šīs izmaiņas ir veiktas, lai abonentiem Preiļos nodrošinātu vienādi kvalitatīvu un interesantu programmu piedāvājumu.


Būtiskākās izmaiņas, kas skar programmu pakešu piedāvājumu, ir saistītas ar Ētera plus paketē (Ls 1,00/mēn.) iekļauto televīzijas kanālu 3+. Šis VIASAT kanāls tika izveidots pagājušajā gadā, balstoties uz pētījumiem par Latvijas krievvalodīgo auditoriju interesējošiem raidījumiem, iekļaujot tajā humora, izklaides un informatīvos raidījumus, t.sk., no citiem populāriem Krievijas kanāliem.


Savukārt Pamata paketes (Ls 3,60/mēn.) abonenti, bez kanāla 3+, turpmāk varēs skatīt populārzinātnisko kanālu National Geographic Channel, kas ieguvis lielu skatītāju auditoriju pateicoties plašajam piedāvātajam izglītojošo un zinātnisko programmu klāstam. Kanāla saturu veido arheoloģijas, ekoloģijas, dabas fenomenu un zinātniski tehnoloģisko tēmu apskati, kā arī īpašas programmas par ekspedīcijām un zinātniskajiem pētījumiem, antropoloģiju un kultūru.


Jaunums ir arī VIASAT filmu kanāls TV1000, kas piedāvā filmas ar spožakajām zvaigznēm, kuras vēl nesen bija skatāmas tikai kinoteātros. Vakara seansā kanālā TV1000 skatāmi Playboy producētie raidījumi – tikai pieaugušajiem!
Papildus visos Preiļu kabeļtīklos Pamata paketē turpmāk būs skatāms bērnu kanāls FOX Kids, kas ir viens no populārākajiem bērnu TV kanāliem Eiropā. Tā pamatauditorija ir bērni vecumā no 4 līdz 14 gadiem.


Jaunā programmu saraksta spēkā stāšanās brīdī tiks mainīts vairāku programmu izvietojums kanālu sarakstā. Pilnīgai programmu piedāvājuma uztveršanai ir nepieciešams veikt televizora regulēšanu, izmantojot televizora kanālu autoregulēšanas funkciju.


Papildinformācija abonentiem pieejama pa Servisa tālruni 5322602 Preiļos vai 7031000 Rīgā (darba dienās 8 – 21, brīvdienās 10 – 19).PIELIKUMS


programmu paketes abonēšanas maksa


kanāls


programmas


valoda


PAMATA
Ls 3,60 mēn.


Ētera plus


Ls 1,00 mēn.


R 05


3+


Krievu


R 06


LTV 1


Latviešu


R 08


LNT


Latviešu


R 09


TV 3


Latviešu


R 10


LTV 7


Latviešu


R 12


TV 5 Rīga


Latviešu


17 programmas


D 21


???


Krievu


D 23


PTP ???????


Krievu


D 24


HTB ???


Krievu


D 25


PRO 7


Vācu


D 26


VIVA


Vācu


D 28


FOX Kids


Krievu


D 30


BBC World


Angļu


D 32


National Geographic Ch.


Angļu


D 34


Deutsche Welle


Vācu


D 36


TV1000 | Playboy TV


Krievu


D 38


Eurosport


Krievu 

Pēdējās izmaiņas: 13.10.2004.